[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3083″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space height=”10px”][vc_btn title=”Купити квиток” color=”primary” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fkh.pmday.org%2F%23ticket||”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

UA HR Director at ZONE3000 Corporate & Business Trainer Certified Coach


В IT з 2003 року. Директор з персоналу та корпоративний тренер менеджерського складу великої іноземної IT-компанії (1000 співробітників). Входить до ТОП-3 провідних HR-ів України за версією DOU. Різнобічний досвід у IT: Project Officer, HR Generalist, BA, близько 3-х років працювала Product Owner / PM в продуктовій компанії. Організатор клубів та івентів – засновник понад 10 незалежних професійних співтовариств (IT і HR), в тому числі найстаріших спільнот ITHunt, QAClub, PMZone, 6 курсів та авторської школи IT HR-ів ITHunt. Спікер, співорганізатор і член програмного комітету конференцій. Корпоративний та бізнес-тренер (people management, soft skills), сертифікований коуч, ToP фасилітатор.


Тема доповіді: Сценарій ретроспективи або як оживити мертвого коня


Обговоримо, які можуть бути проблеми при проведенні ретроспективи, а також розглянемо сценарій ретро. Якщо встигнемо – обміняємося досвідом і обговоримо кілька фішок ретро. Це буде корисно тим, хто вже проводить ретро, але не задоволений їх ефективністю.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]