[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2581″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space height=”10px”][vc_btn title=”Купити квиток” color=”primary” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fkh.pmday.org%2F%23ticket||”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]

Product Manager at Provectus


Більше 9 років куражиться на різних позиція в продуктових і аутсорсингових компаніях. Має великий досвід в Project Management. На даний момент вже більше 3-х років займається Product Manager. Вважає, що топ-мета PMа зібрати класну продуктову команду і допомагати їм вирішувати їхні проблеми на шляху до продукту мрії! Розвиває продує Model N CPQ в рамках компанії Провектус в Одесі. У вільний час бере участь в організації ProductTank мітапів і Silicon Drinkabout вечірок.


Тема доповіді: Stand-up talk: it’s a crazy Product Manager’s world


Поговоримо про різні аспекти роботи Product Manager над продуктом і з командою: комунікації з Development Heroes командою; нічні посиденьки з самовідданої Support командою; пітчинг з I’ll sell you everything командою; філософські хвилинки з Marketing хлопцями; і ще дещо, що ви дізнаєтеся 10-го на PM Stand-up talk.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]