[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3168″ img_size=”full”][vc_empty_space height=”10px”][vc_btn title=”Купити квиток” color=”primary” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fkh.pmday.org%2F%23ticket||”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text] Project Manager в Waverley Software


Менеджер проекту з більш ніж 10-літнім досвідом роботи як з сервісними, так і з продуктовими групами, Agile-практик та експериментатор, широко поширюю гнучкі уявлення та підходи далеко за межами процесу розробки програмного забезпечення. Я багато подорожую, читаю лекции в университете ХАІ и обожнюю спорт. Моя ціль – поділитись своїм досвід і знанням зі всіма, хто зацікавлений у самовдосконаленні, гнучкій практиці та безперервному навчанні.


Тема доповіді: Scrum, Kanban, other Iterative, Waterfall… stay Agile and make sure your process fits your project


Як часто ви ставите під сумнів процес, який ви виконуєте в проекті? Ви свідомо вибираєте оптимальну методологію для проекту або просто слідуєте звичкам або замовленнях? Чи можете ви налаштовувати і налаштувати процес, якщо бачите, що це не допомагає, але створює перешкоди? Запитання, запитання та ще раз запитання .. в цьому розділі я розповім про деякі свої враження в цій галузі, перерахуємо деякі тригери, які я використовую, щоб ініціювати зміни, попереджати вас про ті помилки, які можуть виникати таким чином і, сподіваюся, надихати вас за гнучкість в управлінні.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]