[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2827″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space height=”10px”][vc_btn title=”Купити квиток” color=”primary” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fkh.pmday.org%2F%23ticket||”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Project Manager, Sigma Software


10 років в IT, 8 років в Project Management. Business Domains: Automotive, Aerospace, Finance, Real Estate, ERP, Advertising, Energy, Healthcare. Команди від невеликих до 30+ чоловік. Досвід роботи з клієнтами з США, Великобританії, Франції, Голландії, Панами, ОАЕ, Швеції, Італії, країн СНД. Ментор, спікер на внутрішніх і зовнішніх заходах в компанії Sigma Software. В роботі мотивує синергія між людьми і любов до улюбленої справи.


Тема доповіді:  Інженерні практики: погляд менеджера. Що? Як? Навіщо?


Поговоримо про наступне: інженерні практики і їх корисність – вже аксіома в сучасній розробці ПЗ і в інших галузях. Як працювати з ними з точки зору керівника проекту? Які практики використовувати, а які – ні? Як «продавати» час на впровадження і підтримку практик клієнту? Коли команда повинна впроваджувати інженерні практики, а коли ні? Ці та інші питання спробуємо розглянути разом.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]