[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2295″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space height=”10px”][vc_btn title=”Купити квиток” color=”primary” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fkh.pmday.org%2F%23ticket||”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Senior Project Manager, Namecheap 

Юлія розпочала свою кар’єру як викладач дисциплін Computer Science в  харківському політеху, потім працювала в аутсорсинговій компанії,  поступово дійшла до позиції менеджера. Зараз застосовує свій досвід в  управлінні проектами, в яких приймає участь понад 100 спеціалістів та  інженерів. CSM, PMP, PRINCE2 Certified Practitioner, захоплюється складними  завданнями, бізнес викликами та розвитком команд. Впевнена “no matter  how it looks at first, it’s always a people problem”


Тема доповіді: “Контракт з фіксованою ціною: як збільшити шанси на  успіх”


Опитування зазвичай свідчать, що від 40 до 70% всіх IT проектів  виконуються за контрактами з фіксованою ціною. Та близько 60% таких  проектів зазнають перевитрати коштів, невдоволення клієнтів, проблеми в  якістю та ефективністю. Поговоримо про один складний проект за  контрактом з фіксованою ціною та висновки, які я зробила за його  результатами. Сподіваюся, що мої уроки стануть вам у нагоді у щоденній  роботі, а сумна статистика проектів за контрактами з фіксованою ціною  врешті решт покращиться.


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]