Kharkiv Project Management Day Spring 2019

5 потоків / 40 спікерів / 500 учасників

02.03.2019

Купити квиток

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)

Подія, яку неможливо пропустити!

2 березня відбудеться найбільша в Україні конференція присвячена проектному менеджменту в ІТ – Kharkiv Project Management Day 2019. В конференції візьме участь близько 500 проектних ІТ-менеджерів з усієї країни. Своїм досвідом з ними поділяться понад 40 досвідчених спікерів!

Співорганізатор конференції

Потоки конференції

PM моделі

Для досвідчених проектних менеджерів та CEO аутсорсингових ІТ компаній, які цікавляться новинками галузі чи хочуть поглянути на управління під новим кутом

Product Management

Для кращого розуміння особливостей роботи менеджера, котрий відповідає за продукт, практики продажу і реалізації продуктових проектів

AGILE ТА ГНУЧКІ МЕТОДОЛОГІЇ

Для Agile практиків, особливості домовленостей із замовниками на Agile проектах

FailConf

Історії проектів, котрі не вдались. Потік присвячений антипатернам в управлінні проектами, провальним проектам та урокам, котрі можна винести з кожного провалу

МАЙСТЕР-КЛАСИ

Кейси для тих, хто цікавиться гнучкими методологіями, можливостями їх впровадження та використання в команді

Для кого?

Проектні менеджери

TEAM-LEADs

PM-EXPERTs

Менеджери, які бачать своє майбутнє в ІТ

Проектні менеджери

TEAM-LEADs

PM-EXPERTs

Менеджери, які бачать своє майбутнє в ІТ

Kharkiv

Kharkiv project management day 2019 spring

02/03

video_kh.pmday

Купити квитки

ПАКЕТ
“СТАНДАРТ”

  • Вільне відвідування 4 потоків (окрім воркшопи)
  • Участь у розіграші
  • Каво-перерви
  • Відеозапис  потоків
  • Пакет учасника

ДО 17.01

2000 грн

Недоступно

8.01 - 13.02

2400 грн

Недоступно

14.02 - 02.03

2600 грн

Групова реєстрація (4+1)

10400 грн

ПАКЕТ
“ПРЕМІУМ”

  • Вільне відвідування 5 потоків
  • Участь у розіграші
  • Каво-перерви
  • Відеозапис  потоків
  • Пакет учасника
  • Воркшопи
  • Афтепаті

ДО 17.01

2500 грн

Недоступно

18.01 - 13.02.

2900 грн

Недоступно

14.02 - 02.03

3100 грн

Групова реєстрація (4+1)

12400 грн

ПАКЕТ
“СТАНДАРТ”

  • Вільне відвідування 4 потоків (окрім воркшопи)
  • Участь у розіграші
  • Каво-перерви
  • Відеозапис  потоків
  • Пакет учасника

ДО 17.01

2000 грн

18.01 - 13.02

2400 грн.

14.02 - 02.03

2600 грн

ГРУПОВА РЕЄСТРАЦІЯ(4+1)

11400 грн

ПАКЕТ
“ПРЕМІУМ”

  • Вільне відвідування всіх потоків
  • Участь у розіграші
  • Каво-перерви
  • Відеозаписи потоків
  • Пакет учасника
  • Воркшопи
  • Афтепаті

ДО 17.01

2500 грн.

18.01 - 13.02.

2900 грн.

14.02 - 02.03

3100 грн.

ГРУПОВА РЕЄСТРАЦІЯ (4+1)

12 400грн

Програма конференції

Час Agile та гнучкі методології РМ моделі Product Management(До обіду) FailConf(Після обіду) Майстер-класи
9:00 – 10:00 Реєстрація
10:00 – 10:40

Олександр Бугаєнко

“Питання про Agile / Scrum, на які так важко відповідати”

Андрій Просов

“RACI Матриця як інструмент комунікацій з замовником”

Кирило Коробов

“Як працювати з нефункціональними вимогами”

Дмитро Кальоних

“Як впливають командні рішення на цінності Scrum”(гра-інтерактив)”

10:45- 11:30

Сергій Семенов

“Agile management. Практичні кейси”

Фелікс Морозовський

“Менеджер і Лідер. Посада та роль”

Денис Покаліцин

“Продукт як частина сервісу. Розвиток бізнес-моделі”

11:30 – 12:00 Каво-перерва
12:00 – 12:45

Oded Tamir

“To Measure What Matters – Evidence Based Management (EBM) & KPI”

Віктор Герасимов

“7 tips to get more out of you time”

Станіслав Гайдар

“Data-driven підхід до розвитку клієнтських продуктів або “Як принести замовнику трохи більше цінності?”

Вікторія Мусіяченко

“1 to 1 в стилі коучингу”

12:50 – 13:30

Люся Карпова

“Feedback boosting experiments in Flixbus або як допомогти командам ділитися зворотнім зв’язком відкрито а не в курилках”

Віктор Матусов

“Мистецтво Делегування”

Галина Єфремова

“Як заробляти на дітях або маркетинг продукту без бюджету”

13:30 – 14:30 О б і д & Нетворкінг
Час Agile та гнучкі методології РМ моделі Product Management(До обіду) FailConf(Після обіду) Майстер-класи
14:30 -15:10

to be announced

to be announced

Олексій Світличний

to be announced

Олександр Гриценко

“Типові помилки – дорогі наслідки”

Oded Tamir

“Projects Portfolio Management – How to prioritize your Projects Practical tool for prioritizing projects and features considering the Cost of Delay concept”

15:15 – 16:00

Наталія Ренська

“Scrum Master vs Project Manager”

В’ячеслав Панкратов

“«Чому він не чує?!» або що нас заводить в нескінченний цикл прийняття рішень”

Дмитро Зінов`єв

to be announced


Костянтин Болотін

“10 шишок на одному проекті”

16:00 – 16:40 Каво-перерва/Розіграші
16:40 – 17:25

Катерина Сушкова/Юрій Литвиненко

“Антигерої та антипаттерни антиретроспектив”

Кирило Білобородько

“Processes. Deep Dive”

Андрій Просов

“Як пропустити зміни в списку стейкхолдерів проекту, і як потім все-таки здати проект?”


Тетяна Островерх

“Дізнайтесь свій фейл-SCORE”

Артем Оганесян

“SAFe Lego Game”

17:30- 18:10

Анастасія Разрядова

“Складнощі в побудові Pre-sale as a Service і чому це важливо”

Максим Стрельцов

“Як не викинути новачка за борт”

Ольга Дзеверіна

“Як не зафейлити менеджмент розподілених команд та отримати продуктивну та дружню dream team?”

18:15- 19:00

ПАНЕЛЬНА ДИСКУСІЯ

to be announced

to be announced

19:00 – 19:10 Закриття
20:00 – 22:00 After Party

♦ – для всіх

★ – для початківців

★★ – середній

★★★ – для профі

AGILE ТА ГНУЧКІ МЕТОДОЛОГІЇ
Час Agile та гнучкі методології
9:00 – 10:00 Реєстрація
10.00 – 10.40

Олександр Бугаєнко

“Питання про Agile / Scrum, на які так важко відповідати”

10.45 – 11.30

Сергій Семенов

“Agile management. Практичні кейси”

11.30 – 12.00 Каво-перерва
12.00 – 12.45

Oded Tamir

“To Measure What Matters – Evidence Based Management (EBM) & KPI”

12.50 – 13.30

Люся Карпова

“Feedback boosting experiments in Flixbus або як допомогти командам ділитися зворотнім зв’язком відкрито а не в курилках”

13.30 – 14.30 Обід
14.30 – 15.10

to be announced

to be announced

15.15 – 16.00

Наталія Ренська

“Scrum Master vs Project Manager”

16.00 – 16.40 Каво-перерва та розіграші
16.40 – 17.25

Катерина Сушкова/Юрій Литвиненко

“Антигерої та антипаттерни антиретроспектив”

17.30 – 18.10

Анастасія Разрядова

“Складнощі в побудові Pre-sale as a Service і чому це важливо”

18.15 – 19.00

Панельна дискусія

19:00 Закриття
PM МОДЕЛІ
Час РМ моделі
9:00 – 10:00 Реєстрація
10.00 – 10.40

Андрій Просов

“RACI Матриця як інструмент комунікацій з замовником”

10.45 – 11.30

Фелікс Морозовський

“Менеджер і Лідер. Посада та роль”

11.30 – 12.00 Каво-перерва
12.00 – 12.45

Віктор Герасимов

to be announced

12.50 – 13.30

Віктор Матусов

to be announced

13.30 – 14.30 Обід
14.30 – 15.10

Олексій Світличний

to be announced

15.15 – 16.00

В’ячеслав Панкратов

“«Чому він не чує?!» або що нас заводить в нескінченний цикл прийняття рішень”

16.00 – 16.40 Каво-перерва та розіграші
16.40 – 17.25

Кирило Білобородько

“Process Management”

17.30 – 18.10

Максим Стрельцов

“Як не викинути новачка за борт”

18.15 – 19.00

Панельна дискусія

19:00 Закриття
PRODUCT MANAGEMENT(до обіду)
Час Product Management(до обіду)
9:00 – 10:00 Реєстрація
10.00 – 10.40

Кирило Коробов

“Як працювати з нефункціональними вимогами”

10.45 – 11.30

Денис Покаліцин

“Продукт як частина сервісу. Розвиток бізнес-моделі”

11.30 – 12.00 Каво-перерва
12.00 – 12.45

Станіслав Гайдар

“Data-driven підхід до розвитку клієнтських продуктів або “Як принести замовнику трохи більше цінності?”

12.50 – 13.30

Галина Єфремова

“Як заробляти на дітях або маркетинг продукту без бюджету”

13.30 – 14.30 Обід
16.00 – 16.40 Каво-перерва та розіграші
18.15 – 19.00

Панельна дискусія

19:00 Закриття
FAILCONF (після обіду)

 

Час Failconf (після обіду)
9:00 – 10:00 Реєстрація
11.30 – 12.00 Каво-перерва
13.30 – 14.30 Обід
14.30 – 15.10

Олександр Гриценко

“Типові помилки – дорогі наслідки”

15.15 – 15.35

Дмитро Зінов`єв

to be announced

15.40 – 16.00

Костянтин Болотін

“10 шишок на одному проекті”

16.00 – 16.40 Каво-перерва та розіграші
16.40 – 17.00

Андрій Просов

“Як пропустити зміни в списку стейкхолдерів проекту, і як потім все-таки здати проект?”

17.00 – 17.20

Тетяна Островерх

“Дізнайтесь свій фейл-SCORE”

17.30 – 18.10

Ольга Дзеверіна

“Як не зафейлити менеджмент розподілених команд та отримати продуктивну та дружню dream team?”

18.15 – 19.00

Панельна дискусія

19:00 Закриття
МАЙСТЕР-КЛАСИ
Час Майстер-класи
9:00 – 10:00 Реєстрація
10:00 – 11:30

Дмитро Кальоних

“Як впливають командні рішення на цінності Scrum”(гра-інтерактив)”

11.30 – 12.00 Каво-перерва
12:00 – 13:30

Вікторія Мусіяченко

“1 to 1 в стилі коучингу”

13.30 – 14.30 Обід
14.30 – 16.00

Oded Tamir

“Projects Portfolio Management – How to prioritize your Projects Practical toolfor prioritizing projects and features considering the Cost of Delay concept”

16.00 – 16.40 Каво-перерва та розіграші
16.40 – 19.00

Артем Оганесян

“SAFe Lego Game”

19:00 Закриття

Доповідачі конференції

Тренінг після конференції
Agile Project Management Kharkiv (ICP-APM)

Срібний партнер

Генеральний ІТ-рекрутинговий партнер

Співорганізатор

Золотий Партнер

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІТ-РЕКРУТИНГОВИЙ ПАРТНЕР

Партнери

Інформаційні партнери

Місце проведення

Організатори конференції

Lemberg Tech Business School – це компанія з 10-річною історією проведення успішних конференцій, організатор масштабних бізнес-подій, яка слідкує за світовими трендами, аналізує ринки, прораховує наперед перспективні напрямки діяльності в ІТ сфері, ділиться інформацією з друзями та однодумцями, а також запускає новітні проекти в освітній галузі.