[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1939″ img_size=”full”][vc_empty_space height=”10px”][vc_btn title=”Купити квиток” color=”success” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fkh.pmday.org%2F%23ticket||”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Portmone.com, CTO


Інженер, керівник продуктів, проектів і команд, методолог розробки ПЗ. Майже 20 років в розробці софта, останні 8 років розробляю продукти в фінтеч галузі. Постійно виступаю на конференціях з темами методологій розробки, постійної доставки, архітектури, керівництва проектами/продуктами/командами.


Тема доповіді: Практики трансформацій


Коли команда переходить до продуктової розробки, лідер (або менеджер) стикається з типовими проблемами. І протягом багатьох років побудови і трансформації команд кожен лідер створює набори або цілі фреймворки практик, які дозволяють йому досягти успіху. Я хочу поговорити про типові проблеми і методи їх вирішень: про product mindset і design thinking, про менталітет і спадщину, про еволюцію або революції процесів, про архітектуру і рефакторінг, про тестування і доставку, кодування і підтримку. З кожної з цих областей лідер команди живе кожен день «очі в очі» і вирішує проблеми трансформації команди в гнучку і продуктову. Сподіваюся, мій досвід допоможе вам.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]