[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”1917″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space height=”10px”][vc_btn title=”Купити квиток” color=”primary” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fkh.pmday.org%2F%23ticket||”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Business consultant


Психолог, консультант з 2008 року. Спеціаліст в менеджменті і продажах. Працював з такими компаніями як NETPEAK, Readdle, Clicky і інші.


Тема доповіді: Лінгвістичний інтелект.

В роботі PM’а, та й взагалі будь-якого менеджера, ми кожен день зустрічаємося з такими поняттями як «правильно», «ефективно», «якісно», «швидко», «контроль», і так далі. Але значення цих термінів далеко не однозначне і через неправильне їх тлумачення дуже часто виникає безліч проблем, конфліктів і непорозумінь, які потрібно вирішувати. Лінгвістичний інтелект дозволяє дати визначення таким, здавалося б, складним поняттям, щоб вони стали прості і очевидні для всіх учасників. Під час доповіді ми розберемо основні терміни, які використовує у своїй роботі PM і дамо їм короткі, місткі і робочі визначення.

 


[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]