Partner, Scrum Trainer, Agile Coach at Scrum Ukraine і Senior Agile Coach, Scrum Master в Ciklum, Flixbus

Agile євангеліст і досягник з практичним досвідом роботи в agile-трансформаціях з 2013 року. Виховую Скрам Майстрів і допомагаю командам згуртуватися і усвідомити що з ними як з командою відбувається.

Віддаю перевагу:
1) навчати, а не інструктувати,
2) бути прикладом, а не лицеміром,
3) підтримувати і вірити, а не робити за команди.

В IT всього 6 + років, за цей час пройшла концентрований шлях від асистента PM до Agile PM, далі Scrum Master (4 роки) і Scrum Master Lead, тепер Agile Coach.

По духу стартапер, авантюрист і оптиміст.
Люблю понеділки, танго, подорожі і театр.


Тема: “Відповідальність: прийняти не можна уникнути”. По Крістоферу Ейворі для лідерів та всіх, хто стикається з відповідальністю”

Для кого: для лідерів та членів команд, і для тих, хто стикається кожен день з прийняттям відповідальності і його небажанням.

Що буде:
Розглянемо сходинки прийняття відповідальності за Christopher Avery, який більше 15 років працював з лідерами найбільших компаній і командами топів, і написав книгу The Responsibility Process. Познайомимося з поняттям “Мій суп” і що з ним можна робити. Обговоримо як люди уникають відповідальності в типових ситуаціях. Учасники підуть з грою, яка допоможе вам помічати стадії проходження прийняття відповідальності у інших і у себе.