[vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”2594″ img_size=”full” alignment=”center”][vc_empty_space height=”10px”][vc_btn title=”Купити квиток” color=”primary” align=”center” link=”url:http%3A%2F%2Fkh.pmday.org%2F%23ticket||”][/vc_column][vc_column width=”3/4″][vc_column_text]Co-founder у AdvanceIT


Cпівзасновник тренінг-центру AdvanceIT, керівник курсу “Business Analysis”, менеджер з розвитку продуктів центру, одним з яких є напрямок Product Management.

З 2006 року займається організацією систем процесів. Брала участь в підготовці IT компанії до оцінювання за моделлю CMMI Level 3, яка є збіркою інструкцій для створення софтверних продуктів і сервісів. Координувала проекти з інтеграції та оптимізації процесів та формування на їх основі посадових інструкцій Project Manager-ів та бізнес-аналітиків. З 2016 року вивчає можливості трансформацій IT-бізнесів і роль Product Manager-а.


Тема доповіді: Чим займається Product Manager?


Майстер-клас присвячений тренду нашої ІТ індустрії – Product Management.

Останнім часом з’являється все більше потреби управляти не тільки проектами але і продуктами, в тому числі забезпечувати повний життєвий цикл продукту, від ідеї до реалізації. Включаючи маркетинг, продаж, супровід. Займається цим не хто інший як Product Manager.

Product Manager – може бути посадою чи роллю. Він/ вона може бути на стороні компанії розробника чи замовника. У будь якому разі керівникам і менеджерам проектів потрібно розуміти необхідні компетенції, обов’язки і повноваження цієї позиції, щоб будувати ефективні відносини і створювати продукти, які користувачі любитимуть.   

Запрошуємо вас приєднатися до створення “Посадової інструкції (Job Description)” Product Manager-а. Використовуючи колективний розум, у нас з’явиться відмінне розуміння того, чим займається Product Manager, які результати він виробляє та з ким взаємодіє. І как це можна використовувати на благо проекту і продукту.

Ми інтегруємо всі ідеї майстер-класу в один фінальний варіант “Посадової Інструкції (Job Description)” і викладемо в публічний доступ на благо нашого ІТ-шного світу :).

А практика створення посадових інструкцій буде корисна в будь якому разі. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]