Тренінг-центр AdvanceIT. Со-founder, тренер


Досвід роботи в ІТ 20 років.

Професійна діяльність:

  • Співзасновник тренінг-центру AdvanceIT (advance.it-tuning.com) – просунуті відкриті і корпоративні курси для ІТ менеджерів (Process Management, Client Management, Strategic Management, Product Management).
  • СТО в компанії TEAM International (www.teaminternational.com).
  • Керівник консалт-центру IT-Tuning (www.it-tuning.com). Аудит робочих процесів в областях: PreContract, контрактні умови, process management, взаємодія підрозділів компанії, project management, HR Management. За результатами аудиту – фокусна Програма з навчання необхідним навичкам і Впровадженню процесів, навичок, інструментарію в повсякденну діяльність. Побудова і поліпшення Системи Менеджменту Якості (СМЯ).

Тема майстер класу: “Маскування ризиків”

Ми почнемо майстер-клас з спогадів про класику Risk Management і правильному її застосуванні до реальності. Потім обговоримо які ризики найбільш критичні і типові в нашій діяльності. Потім на великому практичному занятті визначимо найбільш важливі ризики з точки зору цілей умовного проекту і проведемо презентацію “Замовнику” споіб виконання проекту, ідентифікованих ризиків, і планів боротьби з ризиками. Презентацію будемо робити беручи до уваги той факт, що “Замовник” не хоче ні чути ні про ризики, ні тим більше платити за це.

Буде весело і будуть призи.